7. Bieg Józefosławia i Julianowa - działo się!

"Wstawać śledzie, dziś się biega a nie samochodem jedzie"... ;-) Gratulacje dla wszystkich uczestników dzisiejszego biegu! Dzięki Wam mieliśmy kolejną okazję aby ruszyć się z domu i podziwiać sportowe zacięcie mieszkańców Józefosławia, Julianowa i okolic. Wydarzenie było sukcesem, pomimo śladów jakie pozostawił po sobie koronowirus w ostatnim czasie (zaostrzenia, maseczki, kwarantanny).


Zaczęliśmy około 10 rano na placu Szkoły Podstawowej w Józefosławiu, a bieg rozpoczęli najmłodsi uczestnicy na dystansie 300 metrów. Kolejne kategorie to 600 i 900m. Następnie startowali najbardziej wprawieni biegacze na 5 kilometrowej trasie, która prowadziła przez ulice Józefosławia, Julianowa i ulicą Prawdziwka obok Lasu Kabackiego. Cóż za emocje i świetna forma! Najszybszy uczestnik ukończył ten dystans w około 16 minut.. mnie by zajęło to zapewne 116 minut, pomimo że staram się dbać o formę :) Było wiele ciekawych i wartościowych nagród, moją ulubioną był karnet do klubu sportowego LAVO w Józefosławiu. Organizatorzy biegu naprawdę się postarali i zadbali o każdy szczegół tego wydarzenia. W sprzedaży były też koszulki i torby z logiem I<3Jó, czyli Kocham Józefosław ! Poniżej zamieszczam kilka fotek, które zrobiłam podczas eventu.


Józefosław to świetne miejsce. Jest tutaj pięknie, zielono i kulturalnie. Dzięki Stowarzyszeniu Pomysł na Józefosław możemy wspólnie spędzać czas podczas ciekawych wydarzeń, takich jak kino plenerowe czy właśnie dzisiejszy bieg.


Koniecznie polub stronę Stowarzyszenia, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/pomyslnajozefoslaw


Przy okazji przypominam o nadchodzących warsztatach dla młodzieży zainteresowanej dziennikarstwem i nowymi mediami. Link do wydarzenia znajdziecie tutajOstatnie posty

Zobacz wszystkie